Цього рання почалося вспоминаня давніх літ де водили хороводи..
Де начало наше.
Де не ревуть гармати, де не чутно ні сармата де на світі добре жить.. і не хочеться спочить<br>Nici nic
Новинки
Вспоминаня
Автор:
Nici nic
Поділитись
