Душа плаче, грім гримить а у серці щось ,так боляче шчимить.
За що покинув ти в цю мить?
Чому ти там, І як тепер жить? Як бороться з нещастям та боронити своїх синів? Від негоди, від усіх .аби бог їх зберіг <br>Nici nic
Новинки
Зникле.
Автор:
Nici nic
Поділитись
