Люблю я теплу пору року,
Коли в садочку квіти розцвіли,
Коли дівчата одягнуті нівроку,
І ти не в силі очі відвести.
Мене охоплює відлига почуттів,
Вона торкається кожного куточка,
В холодну зиму я так цього хотів —
Відчути подих ніжного росточка.
Коли надворі посмішки одні,
Коли обличчя сяють, наче зорі.
Ідеш ти поруч у весняні дні,
І бачиш молодість у юнім морі.
І вже не так шахеди тут ревуть,
Їх зустрічають наші P1SUN’и,
В ці дні живі фонтани знову б’ють,
І зовсім нам не хочеться війни.
Нехай природа наша розквітає,
Нехай дівчата радісно сміються.
Любов і молодість хай край наш зігріває,
І сили жити знову в нас беруться.
Іду я стежкою у парку на весні,
Тут квітів розмаїття розлилося.
Тут молоді дівчата посміхаються мені,
А може, то мені те все здалося..?
22.05.2026
