Душа страждає, і серце плаче.
А тіло холодне в землі лежить.
Ніхто і слова тобі не скаже.
Більше ніхто не прибіжить.
Може, хтось сльози вже ллє.
Та ти цього не можеш знати,
Бо тіло твоє в землі лежить.
Тобі цього вже не згадати.
<br>Боднар. І
Новинки
Душа страждає, і серце плаче
Автор:
Боднар. І
Поділитись
