Дякую війна, що до нас прийшла.
Дякую за те що наші міста згромила.
Дякую,що тисячу невинних людей ти вбила.
Дякую за те, що діти бачать трупи!
Дякую за те, що всім це вже не забути<br>НеМоскаль
Новинки
Дякую Війна
Автор:
НеМоскаль
Поділитись
