Я хотів би бути трохи тупішим
Бо більше знаєш-чірше стає.
Вонисміються-я не хочу.
У мене в голові-нежеть.
А у них-життя<br>НеМоскаль
Новинки
Тупішим
Автор:
НеМоскаль
Поділитись
