Знов у нас повітряна тривога…
Хтось поспішає в укриття ,
А я молюсь,молюся Богу
За своє і за чужі життя.
І страшно,що перестала вже боятись,
Боюсь,що боятись мені не дано
І спокійно,коли ворог хоче стріляти
І цілиться в моє вікно.
Мені лиш боляче,як плачуть діти
Насамперед біжучи в укриття…
По весні до сонця тягнуться квіти,
А ворог знищує людські життя…<br>Лана Дармограй
Новинки
Знов у нас повітряна тривога
Автор:
Лана Дармограй
Поділитись
