Зі святом тебе,
Київ рідний,де провела юнацькі роки,молюсь за
Тебе кожную хвилину,молюсь за неньку Україну.
Ми вистоїм- розквітне
Україна, Росія вся горітиме в вогні.
Ще зацвітуть не раз каштани і калина,ще заспівають в гаю солов"її. Люблю тебе мій
Київ рідний – з руїн піднімешся – я знаю,я кожен день за тебе
Господа благаю🙏🙏🙏
Надія
Антонець.<br>Надія. Антонець
Новинки
Зі святом Київ!
Автор:
Надія. Антонець
Поділитись
