Стерва? Холодна? Егоїстка?
О, так!
Це компліменти.
Не злися, чувак.
Кажуть "занадто"?
Я ламаю їх рамки.
Не бачу проблеми:
Шукаю виходи в дамки.
Тусуюсь з акулами,
Здалеку гавкають шавки,
Ставлю у серці
Сталеві заставки.
Подобаються зубки?
Не бійся – кусаюсь,
У вихрі презирства
Я краще збираюсь.
Коли є мета –
Я йду по своє.
Чиєсь там "занадто"
Мене не зіб'є.
Mars 𖤐<br>Маша Симоненко
