Я пам'ятаю ту дівчину ще в садку. Як усі ще хотіли гратись а вона вивчала алфавіт дрібничка казали інші но но вона була не та дівчинка яка хотіла гратись подорослішала на очах. Пішла вона в школу любила читати вона. Підорсла вона і стала зовсім дорослою пішла о четвертий клас питались ким ти хочеш стати вона відповідала задумливо ”ну мабуть юристом„ дивувались як так…<br>Соломія
Новинки
Та дівчина
Автор:
Соломія
Поділитись
