Багато хто від нас уже пішов, та згадку нам залишили про себе.
Для когось фото, а комусь альбом, на когось вони дивляться із неба….
Багато вже кого не повернути.
А душі небо всіють як зірками.
Туди від нас лиш найдорожчі йдуть!
За кого ми життя своє відалиб!<br>Юлія
Новинки
Найдорожчі
Автор:
Юлія
Поділитись
