Дивлячись в твої очі,
Пірнути в них так хочу.
Там бачу океан глибокий,
Холодний, тривожний, проте спокій.
Я тону у хвилях твоїх,
У лініях ніжних і сильних.
Забутись у них я мрію,
Спочити у глибинах твоєї душі.<br>milahvl
Дивлячись в твої очі,
Пірнути в них так хочу.
Там бачу океан глибокий,
Холодний, тривожний, проте спокій.
Я тону у хвилях твоїх,
У лініях ніжних і сильних.
Забутись у них я мрію,
Спочити у глибинах твоєї душі.<br>milahvl
milahvl