Треба бути оптимістом
Та радіти скрізь життю.
Ідучи великим містом,
Підмоги в Бога попрошу.
Бо в житті у нас бувають
Біди, негаразди всюди.
Хочу жити я щасливо,
Як і всі на світі люди.
Знаю, що для багатьох настали
Зовсім нелегкі часи.
Хочу я, щоб всі сказали:
"Господь, помилуй і прости!"
Збережи наш етнос вірний
Та від зла всіх нас врятуй!
Ми народ твій дуже вільний!
Перемогу нам даруй! <br>Юрій Сіромашенко
