Я не почуваю себе живою.
Кайдани тримають мої ноги.
Тиша,заповнює мій страх.
Втікти від цього,ніяк.
Все навколо шепоче:
Закрий очі.
Очі,закриваються вночі.
Тиша шепоче:
Дихай,закривай очі.
Але тьма перекриває ночі.
Вона кричить, відкрй очі, щоб бачити прекрасні ночі.
Я кричу:
Я хочу відкрити очі!
Але тиша закриває ночі.
І все шепоче:
Не відкривай очі.<br>Мара
Новинки
Очі
Автор:
Мара
Поділитись
