Не худа, але й не повна,
Не висока, але й не низька,
Не сильна, але й не слабка,
Не надто ніжна, але й не черства.
Не красуня з обкладинки, але й не сіра мишка,
Не холодна, але й не липка.
Не занадто весела, але не нудна,
Не надто відкрита, але й не закрита,
Не мовчазна, але й не балакуча,
Не дитина, але й не зовсім доросла,
Не зла, але й не свята.
Між крайнощами — я,
Завжди посередині.
Така, як є,
Така, як треба.
І так, я ревную.
Не до всіх — лише до тієї, в чиї очі ти можеш усміхнутись так,
як колись — до мене.<br>Lady Di
