ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Роздуми

Роздуми

Чому в мене все у вогні?
Коли світ не у сні
Я бачу не справжнє
Без вказівки реальності

Навіщо мені бачити спогадами?
Коли я просто піддаюсь впливу
Впливу однаково нереального
Однаково не завжди зрозумілого

Немає його, немає світла без тіні
Але чи є світло? То де тінь?
Немає, чомусь здається так
Та все формується нами

Все формується нашими думками
Все закріплюється нашими словами
Нам відповідають наші вуха
Нам нами даються емоції<br>Федченко Максим (Fedch)

Автор: 

Федченко Максим (Fedch)

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]