ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Теплі уста

Теплі уста

Крик… не згадаю вже як давно
Коли востаннє я його чув?
А чи він був криком?
Для мене — криком?

Чомусь я сприймав його по-іншому:
Я чув у ньому мʼякий голос соловейка,
Так, я в ньому чув шепіт тонких дерев,
Що в тиші ніжно бриніли між собою.

Мені твій крик — майже непомітний.
Та завжди в тиші почую ті слова,
Що, мов водограєм з твоїх уст,
Переливаються у мій струмок

У мій струмок,
що хвилями пливе
Від радості твого
дзвінкого водограю<br>Федченко Максим (Fedch)

Автор: 

Федченко Максим (Fedch)

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]