Поплач тварюко поплач сльозьми дощу так тобі і треба, ти думав що так просто тебе пробачуть та ні стань на коліна проси пробачення за всі свої гріхи проси у бога проси у всіх перед ким ти прогрішився, не все так просто ти думав що твої слова "вертайтесь додому" злічуть рани на серці, зруйнують обіду закриту в серці, вини себе тварюко вини твої слова більше не визивають довіри ти тварюка безсердечна все що я можу сказати ти сам винний в цьому всьому. Ти плачеш? Поплач за все те що ти зробив ти забрав усі роки життя мої і мами ти думаєш так просто забути все те що ти зробив? Ні на це треба багато часу щоб забути ті всі кроваві моменти.<br>Emelissa
Новинки
сам винний
Автор:
Emelissa
Поділитись
