ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Що ти наробив?

Що ти наробив?

І знову очі мами наповнені слозами болю і страху, що ж ти тату натворив, навіщо? Я знову бачу очі зі сльозьми і смутком, я бачу її зеленувато каріі очі які говорять мені про те як їй погано і що вона натерпілась, ТИ ТИРАН! ти це розумієш?Що ти натворив? Тобі подобається таке? Подобається тварюко
У мене слів нема щоб описати ненавість до тебе. Я ненавиджу тебе тиран ти!
Ти казав що батько у тебе був тираном, я відповім тобі що ти теж такий самий невже ти не розумієш як жити з тираном?
Тебе ніхто не любить і не пробаче я на це сподіваюсь. Надіюсь ти себе караєш за всі сльози пролиті із за тебе. Я надіюсь карма існує і вона тебе настигне.<br>Emelissa

Автор: 

Emelissa

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]