Сьогодні я на мить відчула
як сила творчості потухла.
І світло згасло..
стало страшно,
що знову загублюсь
в думках,
у тінях-блазнях…
Тож треба цю іскру любові ніжно берегти…
Плекати храм своєї чистоти.
То ж не давай поласувати всім себе.
Й негожим двері
швидше зачини.
U.Ray.<br>U.Ray
Новинки
Світло згасло
Автор:
U.Ray
Поділитись
