І так потрібна мрія,ціль,
яка дає ті сили жить!
І знову манить далечінь,
звабливих мандрів тиха мить.
Як не скоптитись в суєті суєт?
Як ту весну в душі не заглушити?
Скоріше би прогнати
дум тих заметіль!
Підступні,дикі…
не дають ночами спати…<br>U.Ray
Новинки
Що потрібно
Автор:
U.Ray
Поділитись
