І знов я не сплю вночі, я думаю, я кричу собі:
"Ти маєш стати сильнішою,ти — стіна із залізобетону!"
І знову я кажу собі:"Я — стіна, на яку можна спертися, я — стіна, яка не зламається!"
Але…якщо я розвалюся — хто допоможе?
Хто зробить бетон,збере по цеглині…
І знову!І знову! Я не сплю вночі…
Я тренуюсь через силу.
Я не здамся,навіть коли біля моєї скроні буде пістолет.
Я не здамся ніколи.
Я допоможу,навіть якщо мені від цього буде погано.
Я віддам своє життя заради інших.<br>Пасльон на березі річки
Новинки
"Стіна"
Автор:
Пасльон на березі річки
Поділитись
