Ти посіяла квітки в небесах –
Осяють землю: як місяць, і зорі…
Коли розцвітуть, то їх аромат –
Поширить у простір нотки любові…
Коли квіток пелюстки опадуть –
Різнобарв'ям заграє усе незкінченно…
Насіння зібрати з них не забуть –
Розсівати красу – благословенно!<br>Maks DrevoSad
