Червона військова хунта
Вміє лише вбивати
Ні в чому не винних людей,
Дітей та дівчат голодом морити.
Ну звісно! Ні на що більше вони не спроможні! Ці кляті комуністи!
Як же я сподіваюся,
Що їх усіх вітром до Сибіру занесе!
Якщо мене запитають: «Ти що, дідів не поважаєш, які за тебе воювали?!» —
Так, не поважаю. Не поважаю тих, хто підтримував комуністичний терор, хто ігнорував знищення нації! Я ненавиджу їх
За весь їхній червоний терор!
Я поважаю тих, хто відстоював свою волю
Та правду, яку хотіли приховати!
Ці кляті комуністи!
<br>Rudolf
