ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Чому киця вмивається після?..

Чому киця вмивається після?..

Всі звірі на світі красиві,
Негарних звіряток нема.
От мишка бігла в пориві,
Там киця гуляла сама.

Угледіла киця лінива
Прониру сіреньку ураз:
Підкралася, цибнув сміливо,
Схопила, впіймавши нараз.

– Ой, горенько, кицю, як можна,
Ти ж зовсім, геть зовсім брудна!
І лапки замурзані – кожна…
Лукавила мишка чудна.

Сконфузилась киця: – І справді,
Треба умитись гарненько…
Сядь, зачекай біля мене тоді –
Причепурюся швиденько.

Ослабляє свої кігтики,
Легковажно повірив на мить.
Миша зраділа – і навтьоки:
Так спритно, куди там вловить!

З тих пір всяка кішка й по нині
Вмивається вже – як поїсть.
Стало ясно навіть дитині,
Чому до мешей у них злість!<br>А. Попик

Автор: 

А. Попик

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]