ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Їх багато по місту

Їх багато по місту

Їм сховатись ніяк від війни
Цим хортам, що бездомними стали.
Всюди в зграї збивались вони:
І прохали, прохали, прохали!..

В перехресних вогнях у степах
Кляту смерть обминали незриму,
Кожен з них погоріллям пропах,
Кволо гавкали в струп’ях на зиму.

Відвертаюсь, тікаю від них –
Їх багато, нема в них покори,
Щоб не бачить очей би отих
І не вгризлись кликами докори!

А той погляд у слід обдає,
Люто жалить вітрюгою з заді.
Їм байдуже, що голод їх б’є,
Та не можуть зарадити зраді.

Їхні очі питалися: де,
Де поділась їх мила утрата?
Може він – зара ось підійде!
Той, що мався за старшого брата.

Тільки, де той хазяїн, як взнать,
Коли все у ночі розгромили?
Чому стільки палає багать,
Коли добре у злагоді жили?

Їх багато – велике число
В дикім безлюдді міста степного.
А зневір’я їх швидко росло,
Не находячи прихистку свого!<br>А. Попик

Автор: 

А. Попик

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]