Сидів я у вечері на ганку,
Сидів і думав, лиш про тебе, про твої вуста, зелені очі, чорні брови та волосся. Сидів і думав, чомже ти не моя, можливо тому що я бідняк, а можливо що вродою не вдався.
А бог його знає чому ти не моя<br>Дмитро
Новинки
Чому
Автор:
Дмитро
Поділитись
