Любов і вдячність на моїм столі.
І це моя сьогоднішня Свята Вечеря.
Я був Іудою, Петром, Йоаном при Тобі.
А зараз я самим собою буду.
Я не дивлюсь на Тебе благоговійно.
Я розумію, що тебе чекає хрест.
І я пишаюся Твоєю мужністю в надії,
Що Дух в мені воскресне, ще не зійшовши до Небес
29.12.2025<br>Оксана Шакун
