"Як їм живеться і як досі спиться,
Підлим падлюкам-катам?
Як можна дихати, совість не їсть їх?
Як земля носить? У землю б їх там!
Як їм живеться? Чому не вдавились
Ті людоїди без серць?
Гралися долями, пекло робили.
Правила всі нанівець!
Довго так буде, Господи праведний?
Де Твої сили? Спаси!"
"Змучених втішу, а грішних скараю Я.
Буде все скоро! Зажди!"<br>Леся Дедишин
Новинки
Як їм живеться (#russiaisaterroriststate)
Автор:
Леся Дедишин
Поділитись
