Я ненавиджу тебе так сильно!
Крила зрізані, але ще вільні.
Я ненавиджу тебе! Йди в пекло!
Через тебе сотні янголів вмерло.
Я ненавиджу тебе щосили!
Там , де щастя було – лиш могили.
Я ненавиджу тебе навіки !
Через тебе крові , сліз – вже ріки.
Я ненавиджу тебе хронічно!
Катував ти мій народ щорічно.
Я ненавиджу за те, що було ,
Руйнував майбутнє і минуле.
Я ненавиджу тебе! Розкажу
Дітям , внукам , передам, пораджу .
Хай любов до України гріє,
А проклята згине хай росія!<br>Леся Дедишин
Новинки
Я ненавиджу тебе…
Автор:
Леся Дедишин
Поділитись
