Я б хотів померти
Розчинитись в світовій імлі
Щоб очі мої карі
Більш не бачили цієї землі
Щоб не бачили більше нікого
Ні друга ні брата ні зло
Щоб життя розчинилось у світі
Ніби його ніколи не було
Щоб ніхто про мене не думав
Ні на секунда ні навіть на мить
Не згадав мого вигляду і думи
Яку я колись говорив
Я не хочу залишить нічого
Але прошу я тільки одне
Розчинитись у світі навіки
І більш ніколи у ньому не жить<br>ніхто
