Це був чудовий, дивний день.
На краю берега лежав пісок,
А гірко-солодкий дикий мед
Танув на губках в цей разок.
Мене зловив твій аромат волосся,
І я в усьому відчуваюся, негідним.
Я б став твоїм невільником навіки,
Бо праці кращої – та не знайти ніколи.
To byl niezwykly dzien.
Na skraju brzegu lezal piach
a gorzko-slodki miod
topnial na wargach i ustach
Mnie zlapal zapach twoich wlos
w calosci czuje sie niegodny
Ja chcialbym zostac twoim niewolnikiem,
bo lepszej pracy nie znalazlem nigdy.
DOMINIKA4EVER)))<br>CristianVonDyuk
