Це лишень одна четверта з того,
що я хотів тобі показати.
Моїх вибачень недостатньо,
але було стільки знаків…
Я молився і просив Його волі,
аби Він усим керував.
Я чекав цієї нагоди вісім місяців,
але якби треба було — я би й ще зачекав.
Слів нема, я отримав масу насолоди.
Мені подобається твоя енергія,
твоя віддишка і твій потяг
до високої моди.
Пальто і взуття, вкупі —
вигляд був просто неперевершений.
Я, напевно, ніколи не зможу
собі цього простити.
Особливо тепер, коли знаю,
скільки тобі довелось заплатити.
Краще б обмежився спілкуванням
виключно по суботах.
Всього п'ятдесят хвилин…
Клята робота!..
SO
