Це були наші випускні,
Моменти щасливі і сумні,
Я не переставав думать за Черкаси твої,
Бажав, щоб скоріше пройшли ті всі.
А потім почались теплі літні,
Я думав вони будуть остані,
Але виявилось, що зовсім ні.
У Черкасах тобі сказали “Ні”,
Я відчував і радість, і сум та й навіть спокій,
І в кінці-кінців поїхав я,
Не так далеко, але почалось нове життя,
Та чекаю на нашу зустріч я кожного дня!
<br>Іван Червоний
Новинки
“20, 27.06.2025”
Автор:
Іван Червоний
Поділитись
