На дворі був дощ та холод,
Але ми з тобою подолали багато перешкод.
Та в майбутньому нас чекає ще багато пригод,
Які я хочу пройти тільки з тобою,
Щоб відчувати себе людиною живою,
Та не тільки такою, а й щасливою, радісною.
Це була лише половина шляху,
Який ми пройшли до цього моменту,
Та я сподіваюсь ще прожити мільйони таких,
Я готов жити і в часах темних,
Щоб бути з тобою у щасливах моментах.
<br>Іван Червоний
Новинки
“27.03.2025”
Автор:
Іван Червоний
Поділитись
