* * *
Я хочу жити.
Просто хочу жити!
Кохатись в літі,
Грітися в зимі
І на майбутнє щоб не ворожити ,
І за минулим щоб не плакать
Ні.
Я хочу жити!
Вірити у завтра ,
Складати плани десь на вихідні …
Не знати
Що десь гинуть там,
За правду …
Що віддають життя на цій війні.
Я хочу жити
У своїй країні !
Яка достойна тих смертей і втрат.
І щоб не соромно було нам перед тими ,
Які живими вернуться назад.
<br>Ольга Попович

Цікаво, душевно.
Дякую!