Я не буду більше молодим,
Не піду у бій за наших сміло.
Мушу буть спокійним і святим,
Стишив тон, манери, вбраний біло.
Згасне в оці давній вогник мій,
Дні і ночі стануть коротшати.
І в мішках синюшних під очима,
Рештки сили будуть спочивати.
Я не буду більше молодим,
Всохли кості, і слабіє кисть.
Вже не ворог під ударом цим, —
Інший біль в мені тримає злість.
Мій досуг коротшає, як дим:
Згадувати, ждати й сподіватись.<br>CristianVonDyuk
