Ти не зірвись, мій ангол ніжний,
назустріч тьмяній пустоті,
коли покину світ цей тлінний,
не йди за мною по путі.
Прошу, не будь на самоті,
розслабся в морі суєти.
І не стрічай таких же бідних,
таких нещасних, як і ти.
Забудь скоріше наше місце,
і не стрічай сама закат,
сьорбаючи злегенька пепсі,
смакуючи весь біль утрат.
І пам'ятай: що Бог серед тіней
нам шле товаришів і друзів.
УП
