ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Київ моїми очима взимку

Київ моїми очима взимку

Дніпро замерз,покрився льодом,і снігу добре намело і всі працюючі заводи давали Києву тепло.ховались люди де тепліше в кафе,метро чи магазини,і по узвозу далі вище ми йшли минаючи картини.ходили діти із батьками десь по Печерському району,а там де стадіон Динамо були і гості з за кордону.хрещатик був як завжди людний,а під майданом торгували,і в вихідні й в звичайні будні народу тут завжди хватало.<br>Пастух андрій

Автор: 

Пастух андрій

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]