Чому в мене все у вогні?
Коли світ не у сні
Я бачу не справжнє
Без вказівки реальності
Навіщо мені бачити спогадами?
Коли я просто піддаюсь впливу
Впливу однаково нереального
Однаково не завжди зрозумілого
Немає його, немає світла без тіні
Але чи є світло? То де тінь?
Немає, чомусь здається так
Та все формується нами
Все формується нашими думками
Все закріплюється нашими словами
Нам відповідають наші вуха
Нам нами даються емоції<br>Федченко Максим (Fedch)
