Як добре, що на світі друзі є,
Які мене з півслова розуміють,
Душа з якими квітне та живе,
Які завжди любов‘ю обігріють!
Вони не просто так прийшли в життя
І не дарма у ньому опинились,
Вони неначе дар із небуття
Для того, що б надії всі здійснились!
Без друзів не буває майбуття,
Без них у серці сумніви панують,
Вони скрізь біль та сльози каяття
У Всесвіті безмежному існують!
<br>Вікторіус Пат.
