Не вір ніколи москалю, він тільки рани сіллю обсипає,
росію, путіна він прославляє…
Та все тому, що розуму в його немає…
Багато крові кожен проливає, а хтось вже навіть помирає.
А все чому? Бо розуму в москалів немає.
Тікаючи із поля битви, лунають десь їхні молитви,
кричать, звертаються до Бога. Старий кричить: «Де перемога?»
І бачать вони те, як брат вмирає…
А все тому, бо розуму немає…<br>Таня Богданець
Новинки
Війна без розуму
Автор:
Таня Богданець
Поділитись
