ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Про життя    Відлига почуттів

Відлига почуттів

Люблю я теплу пору року,
Коли в садочку квіти розцвіли,
Коли дівчата одягнуті нівроку,
І ти не в силі очі відвести.

Мене охоплює відлига почуттів,
Вона торкається кожного куточка,
В холодну зиму я так цього хотів —
Відчути подих ніжного росточка.

Коли надворі посмішки одні,
Коли обличчя сяють, наче зорі.
Ідеш ти поруч у весняні дні,
І бачиш молодість у юнім морі.

І вже не так шахеди тут ревуть,
Їх зустрічають наші P1SUN’и,
В ці дні живі фонтани знову б’ють,
І зовсім нам не хочеться війни.

Нехай природа наша розквітає,
Нехай дівчата радісно сміються.
Любов і молодість хай край наш зігріває,
І сили жити знову в нас беруться.

Іду я стежкою у парку на весні,
Тут квітів розмаїття розлилося.
Тут молоді дівчата посміхаються мені,
А може, то мені те все здалося..?
22.05.2026

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]