Не бачить дзеркало душі,
Як і не бачу я чуттів твоїх.
Люблю тебе я до нестями,
Та керує зараз мною страх.
Боюсь, забудеш ти мене,
Вже після першого кохання,
А я все буду слізьми гарячими,
Лице своє у муках омивати.
Не хочу я відчути знову,
Як боляче коли тебе "кохають".
Тому в полоні є моя душа,
Забуду тебе скоро я.<br>toria_vik
Новинки
Soul
Автор:
toria_vik
Поділитись
