Думки як звалище життя,
Шукаю в ньому золоті краплинки.
Я знаю — то є сенс буття,
Його шукати буду без зупинки.
А якщо ні — навіщо все воно?
Оте життя, мов сіре існування.
Мине — не зрозумієш ти того,
Чи справді жив, чи бачив ти світання?
Життя горить, як смолоскип в ночі,
Коли є ціль, любов і сподівання.
Або десь тліє, тихо в забутті,
Не знаючи про власне існування.
Я віднайду краплинку у житті,
Той діамант, за яки́й варто битись.
Я прокладу дорогу у пітьмі,
І зроблю все, щоб не помилитись.
Той сенс життя, шукаю я,
Знайду його у русі, у дорозі,
Для цього розгребу сміття,
І та краплинка буде у нагоді.
02.04.2026 Роздуми
