Дощ шумить за вікном,
Грози б’ються вночі,
Грім про що розповість
За минулі ті дні?
Що нас тут зберегло?
Не дало впасти нам.
Як надії тепло,
Вберегло душу нам?
Дочекались тепла,
Літо дихає днем.
Каже, що вже прийшло
З літнім теплим дощем.
Хай із шумом тече
По асфальту вода,
Хай зникає з душі
Ця погода сумна.
Дощ несе нам тепло
І надію, щоб жити,
Посміхнемось йому,
Будем літо любити.
У вікна я стою,
Це лиш грім десь гримить.
І стікає сльоза
По вікну у цю мить.
Плаче дощ за вікном,
Все шумить та шумить.
Про загиблих солдат
З нами він говорить.
Не підставлять лице
Вони каплям дощу,
Їм тепер не обняти
Літню хвилю ясну.
Вийду я на ганок,
Парасолі не взяв,
Нехай змиє цей дощ
Все, про що я змовчав.
По обличчю тече
Хай сльоза із дощем,
Хай гримить в небі грім —
Він тепло нам несе.
Дочекались тепла,
Вже пішли холода.
Хай з теплом та дощем
Нас залишить війна.
28.05.2026
