ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Марно – не марно

Марно – не марно

Тонути в думках своїх щодня —
виклик чи кара з небес?
Солодких, мов вата цукрова.
А часом гірких, як весна,
Що знову вертає слова.

Бо вибору, мабуть, нема —
Між болем і тихим спокоєм.
Думки не розвіє зима,
Не змиє дощем ні з вчора, ні з вою.

Не вдихнеш їх, мов дим від цигар,
Не спалиш, мов лист осінній.
Подумки падаєш в жар,
У вирій — без тіні провинній.

Не знаєш, як жити тепер,
Як бути, коли все гасне.
І тільки шепоче вечір:
"Важко… але не марно, не марно"

<br>Ольга Худан

Автор: 

Ольга Худан

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]