ДОДАТИ ВІРШ
АБО
  Новинки    ***

***

  • Запам'ятала погляд, він в очах застиг…
    Давався важко їй той подих-вдих...
    А полуднева спека тіні не дала...
    Тоді були жнива…
    Збирали люди мирно урожай...
    Повсюди щебетали птахи, наче рай...
    Вона одна по місту все брела,
    Забрав надію... все було дарма?..
    І цей жорстокий з неба град...
    Посипався горошком об асфальт!
    Не помічала...ніби забуття…
    Так йшла сама…
    Залишилась надія на часи,
    Що полуднева спека спалить ті мости!

    Бо не такі трагічні ці події дня -
    Багато що придумала собі сама.
    І пройдуть дні…покине ілюзорний світ...
    Розтопить знову хтось сердечний лід…
    Вона відчує те незвичне, чарівне!..
    Забудуть очі погляд, інший рай прийде!..

  Новинки    ***

***

  • Спілих вишень я нарву в долоні,
    Коли вечір запалив зорю...
    Літній вітер дихає у скроню,
    Трепетно я ягоди беру…
    Ніжно так тримаєш мої руки...
    І не зводиш погляду з очей,
    Наша перша зустріч...сердець стукіт -
    Пролунав у просторі ночей...
    Величезний місяць світить ясно,
    Видно навкруги, як вдень,
    Соловей в садку став прокидатись,
    Ти не зводиш погляду з очей…
    Так сором'язливо держиш руки,
    Перший поцілунок у щоку...
    Навкруги лунають ранку звуки…
    Місяць заховався, я піду?..
    Ти не відпускаєш...серця стукіт,
    І моя щока горить...
    Досі спомин лине через роки -
    Юності чарівна мить…

  Новинки    ***

***

  • Вже інша дорога відкрита
    І навколо світяться квіти...
    Два рази в ту саму ріку
    З тобою я більш не зайду!
    Не звабить мене твоя мова,
    Що в вухах звучить загадково...
    Поранене серце моє -
    Лікує натхнення земне.
    Два рази в одну течію,

    В прощальну, вечірню зорю…
    Ступали з тобою по колу
    Та нічка була загадкова…
    Знов сумніви я відкидаю
    І вкотре урок свій вивчаю.
    Вагання в моїй голові:
    Зайти у ріку, не зайти!?

  Новинки    ***

***

  • Світлий сон наяву, про високу мету,
    Кожний раз відкривав нам зорю...
    Про велику любов, часто мріяли ми,
    В тиші ехо летіло в гаю...
    Ти прийшов навесні, коли танув сніжок,
    Влітку разом злетіли у рай...
    З фіолету квітки ми сплели у вінки,
    Щастя лилось рікою за край!
    Барви літа пройшли…
    Цвіт осінніх ночей,
    Романтично-сумна вертикаль...
    Золотиста пора перейшла у сніги…
    І зустрілася знову печаль…
    Ти розтанув, як сніг, як міраж розчинивсь,
    Сумна повість злетіла у даль...
    Але іскра життя, що живе у душі
    Розігнала весь смуток і жаль.

  Новинки    ***

***

  • Любов розігнала розлуку,
    Що тугою шию стягла...
    Вона загартована, в муках -
    Прекрасним ростком проросла!
    Любов проломила всі скелі,
    Каміння ущент рознесла...
    Вона виринала з пучини,
    Яка потопити могла.
    Морозом її засніжило...
    І сльози рікою текли...
    Любов не здавалась й щосили
    Вона намагалася йти!
    Її переможна хода
    Відлунням летить у віка...
    Прекрасні букети троянд
    Простелять їй стежку…
    Й смарагд, освітить її славний шлях!
    Любов та, що промінь дає!
    На крилах життя пронесе!

  Новинки    ***

***

  • Ти не шкодуй слова любові,
    Скажи їх відданій душі.
    Не заховай їх у неволі:
    В тенетах серця, в глибині...
    Нехай вони, як річка ллються,
    Купають в променях Весни...
    Як ехо в далі рознесуться,
    Вона почує їх у сні…
    Таке полегшення відразу,
    Звільнив ти простір для мети.
    Вона прийде, твоя відрада,
    Ні, не залишить в самоті!
    Не думай довго, не вагайся!
    Адже для цього всі ми тут!
    Живи в любові, посміхайся!
    Благословенна твоя путь!

  Новинки    ***

***

  • Два люблячих серця
    в пучині розлуки
    Шукають шляхи, щоб знайти:
    Вихід із болю, туги та муки...
    Вдихнути ковток і прийти:
    До світла в прозрінні,
    Там сила й натхнення,
    Злетіти в коханні, цвісти…
    І крізь океани могутня мчить хвиля,
    Ніщо не зупинить її!
    І крутиться в небі, як вісь горизонту -
    Нестримно-стрімка вертикаль…
    За обрієм десь відгукнулося серце,
    Відкрилася вічності Даль...

  Новинки    ***

***

  • Я напишу тобі слова,
    Що проникають болем в душі...
    Вже проминула та пора,
    Коли зривались всі салюти.
    Покинув серце холодок...
    Щезає образ твій у тіні...
    Не проросте з зерна росток
    І з іскри вже вогонь не зійде...
    Затихла музики струна...
    І всі салютні феєрверки...
    Одна помилка на життя
    І полетіло шкереберть все.
    Зірвав всі маски маскарад
    І вже Венеція не тішить,
    Відкрилась істина життя,
    Лиш пам'ять все увіковічить.
    Гуляє вітер у полях...
    Розносить сумніви та болі...
    Одна помилка на життя - Перевернула наші долі.

  Новинки    ***

***

  • Гіркота розлуки і печалі
    Темною рікою розлилась...
    Книгу у руках тримаю,
    Що словами з'єднувала нас...
    Більше я не хочу чути шепіт -
    Твоїх милих, ніжних фраз...
    Хай летять у вирій, як лелеки
    І проходить в тиші спомин-час...
    Всю душевність розриває туга…
    Стукається ритм чуттів…
    Знала я, що завжди так не буде,

    Але ти тримав і відпустив...
    Заросла бур'яном наша стежка,
    Що вела у світлу мрію-даль...
    Я гуляю в просторі безмежнім...
    Зірвана з очей вуаль!

  Новинки    ***

***

  • Та остання сльоза
    забриніла на оці...
    І на мить зупинилося все...
    Як в німому кіно,
    у розлучній сорочці
    Покидало мене аніме...
    Подих вітру завмер
    в ностальгійному шоку,
    Приступ відчаю не відпускав…
    Пройшов час... інший день!
    Хіт-парад декорацій…
    Серця стукіт тебе забував…
    Одинока зоря, десь високо у Небі...
    Нагадала мені про любов...
    Вже минули роки…
    Світ змінився без тебе...
    Інші мрії в душі ожили…

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]