ДОДАТИ ВІРШ
АБО
  Новинки    Я тебе покохала

Я тебе покохала

Я тебе покохала, як тільки побачила.
Лиш, можливо, не зразу призналась собі.
Нічого такого в житті я не бачила,-
Тепер всю любов подарую тобі.

Я тебе покохала за ніжність і ласку,
За щирі, безмежні, палкі почуття.
Хай буде любов наша схожа на казку
І безтурботним наше життя.

Хай буде шаленим наше кохання,
Твердим як граніт стане воно.
Хоч доля готує випробування
Життєва стежина – міцне полотно.

В нім кожна подія – це візерунок
І кожна сльоза не буває дармА.
Для мене коштовний ти подарунок
Подібних у цілому світі – нема.<br>Алла Яценко

  Новинки    ***

***

Я тебе завжди хочу торкатись,
Шалено і ніжно з тобою кохатись,
Ловити твій погляд, дивитися в очі,
Тепло твого тіла відчувати щоночі.

Гарячі обійми і лагідні руки,
Пристрасть, бажання, солодкії муки,
Любов до знемоги і насолода,
Взаємне кохання, молодість, врода.

Я хочу з тобою пройти всі дороги,
Забути про розпач, біль і тривоги.
Здійснити всі мрії, потаємні бажання,
Щоб тільки міцнішало наше кохання!<br>Алла Яценко

  Новинки    Я не можу без тебе

Я не можу без тебе

Я не можу без тебе і дня,
Я не можу без тебе й хвилини,
Бо для мене – ти ціле життя.
Ти моя кохана людина.

Ти моє щасливе життя,
Ти мої безкраї простори
В нас на двох єдине серцебиття,
В нас на двох радість і горе.

Ми з тобою розділимо все:
Наші плани, мрії, бажання.
Ритм життя нас на хвилях несе
Під вітрилами з нашим коханням.<br>Алла

  Новинки    Листи

Листи

Я відкриваю шафу з купою листів,
Листів яких я так тобі і не показала,
Бо я ніяк не можу наважитись,
У мене просто сміливості не вистачає,
У тих листах я зізнавалась тобі,
В коханні, болі, та стражданні,
Я не знаю, що тепер робити з ними мені,
І кожен лист я думала пишу востаннє,
Але я не могла зупинитись,
Писала тобі їх кожного дня,
Казала, що відправлю їх,
Але сміливості не вистачало,
У тих листах я писала все те,
Що зараз відчуваю я до тебе,
Не знаю можливо і настане день,
Коли ти отримаєш їх від мене,
Знаєш вже немає сил,
Я так хочу тобі зізнатись,
Але не можу, не знаю як,
Я так боюся осоромитись,
Я написала близько ста листів,
У них писала майже все однаково,
Бо коли я писала то ставало легше мені,
Мабуть весь біль на лист передавала,
Ти знаєш я вже давно кохаю тебе,
При зустрічі з тобою я тікаю,
Ну не вистачає сміливості у мене,
І це моя кара я це знаю,
Та може я колись все ж таки,
Наберуся сміливості і підійду до тебе,
Віддам свої листі у твої руки,
І вмить втечу від тебе,
Я знаю це не правильно,
Ось так тікати нічого не пояснивши,
Але мені так буде легше,
Мені так буде легше жити,
Я не знаю як ти відреагуєш,
Але чомусь боюся твоєї реакції,
Боюся, що ти не захочеш,
Не те щоб брати, а й читати їх,
Та ще цього моменту не настало,
Не знаю напевно до нього,
Я напишу ще листів багато,
Які так і будуть в шафі валятись.
<br>Анастасія

  Новинки    Зірка щастя!

Зірка щастя!

О, Оріон! Світи довічно!
Дорогу людям простели!
Всесвітня зірка, промінь світла,
У вічність душу загорни.

Твій світоч,- розсип діамантів,
У серці спалює сумне,
Зустрінуть люди мирні ранки,
Тінь відійде,- усе мине…

По горах стелеш перламутром,
Переливаєшся в тонах…
Росток надії у майбутнє,
Лунає йойкіт в Небесах!..

О, Оріон,- ти зірка щастя!
Серед мільйонів світлячків…
Настане час…минуть напасті!
Ти мрія, зіткана зі снів…
ND💞<br>Надія Холод (ND)

  Новинки    Вона

Вона

Вона була тою, кого не хотіли любити,
Бо завше з'являвся хтось краще, миліше.
Вона була тою, кого не любили хотіти,
Бо завше хтивість ставала синонімом тиші.

Я балакала з нею, навіть коли не бажала.
І слухала думи, читала вірші її, бачила плач.
Я балакала з нею, коли вона щиро кохала.
Але кохала не того і не ту, чуючи вічно: "пробач…"

Такою дивною жити, я чудувалася кожного разу,
Коли та уявляла і грала ту утопічну виставу.
Такою самотньою бути, я пам'ятаю кожну ту фазу,
Коли вона хотіла у гору, маючи лиш баюру плюгаву.

Гадки не маю, за що їй були усі прожиті муки і біль.
Вона і не ангел, і не світла, як хмара, це правда.
Відки не знаю, черпала духовності мила відтіль,
Коли погребли справедливість, залишивши зраду.

Отож була і залишилась не зрозумілою вона.
Страхів, проблем і паніки був вагон і цеберка.
Дивлюсь на неї і не розумію, чому то ніби я?
А потім бачу, що то так і є. Це я дивлюся у люстерко.<br>Loona Cygne Noir

  Новинки    Життя

Життя

Життя на стільки цікаве, ти навіть  не уявляєш 

З кожним днем щось нове 

Може сльози,  а може сміх  

З кожним днем є щось нове 

Виходьте всі! 

Виходьте з минулого 

Живіть сьогодні!

Лише цим дивним днем 

Лише сьогодні!

І ви побачите  все те, що маєте 

Живіть без надії  та очікувань чогось

Живіть так, як цього хочете  ви 

В цьому житті нам дали все, лише не всі знають це 

Час, це одне що закінчується 

Він швидко йде!

З кожним днем ставайте сильнішими,   не давайте часу на сум і на поганих  людей 

Це допоможе! 

І  знайте тільки одне, життя є цікаве!<br>Віталій

  Новинки    Вірність

Вірність

І знову дорога,дорога й війна!
І знову вона залишилась одна…
Прощальні обійми і смуток в очах,
Така важка ноша на її плечах.
додому.
Хто рідних не чекає додому.Той не розуміє тривогу і втому.В них день наче місяць,а може ,і два.
А як не подзвонить-рятунку нема.
Ще хлопцем пішов -його вірно чекала.
А потім йому нареченою стала.
І знову розлука,розлука сумна…
Тепер чоловіка чекає вона.
Ще зовсім дитина в – очах все життя.
А в серці велике ясне почуття.
Героями сміло ми можемо назвати ,І тих хто вірно уміє чекати.<br>Anastasia

  Новинки    Життя

Життя

Життя на стільки цікаве, ти навіть  не уявляєш 

З кожним днем щось нове 

Може сльози,  а може сміх  

З кожним днем є щось нове 

Виходьте всі! 

Виходьте з минулого 

Живіть сьогодні!

Лише цим дивним днем 

Лише сьогодні!

І ви побачите  все те, що маєте 

Живіть без надії  та очікувань чогось

Живіть так, як цього хочете  ви 

В цьому житті нам дали все, лише не всі знають це 

Час, це одне що закінчується 

Він швидко йде!

З кожним днем ставайте сильнішими,   не давайте часу на сум і на поганих  людей 

Це допоможе! 

І  знайте тільки одне, життя є цікаве!<br>Віталій

  Новинки    Знов і знов

Знов і знов

і знову я сумую у кімнаті,
не чути шуму й гомону у хаті,
а я сиджу, заплакана, в сльозах..
чому все так? чому все так?
і знову я не можу все прийняти,
хочу змінити все, не спати.
та втямити потрібно річ одну,
в житті все скінчується, і швидко
час плине і не чекає хвильку, лиш щоб подумати мені.
сьогодні сміх і радість, втіха,
а завтра знову сум і крига
прийняти все потрібно, і одразу
бо потім легше будеш засинати
і сни не будуть мучити тебе.<br>Владислава

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]