ДОДАТИ ВІРШ
АБО
  Кохання    Ода небесній красі

Ода небесній красі

Немає спокою мені —
Вдома у мене живе
Жінка небесної краси!

Від неї в серці пожар,
Вона — мій безцінний дар,
В очах її — зоряний шлях,
А ніжність — у теплих руках.

Кожен мій подих — для неї,
Для моєї земної феї.
Вона — і молитва, і сповідь,
Почуттів моїх чиста повінь.

Весь світ затихає навколо,
Коли чую її я голос.
Це щастя — її кохати,
І все життя їй віддати.

Я все подолаю на світі,
Лиш би бачити очі ці світлі.
Вона — моя сила і доля,
Моя найсолодша неволя.

  Кохання    Силует

Силует

Я по шматочках збираю твій образ,
В туманній своїй голові,
Бо як мені страшно дістатися дна,
Де стерті дні роковí.
Та через уламки туманної памʼяті,
Намагаюсь згадати лице,
Через яке проливаю сльози прокляті,
І моє серце кровʼю тече.
Малюю дні де вже немає мене і тебе,
В своїй і без того розпʼятій душі,
Бо знаєш, душа без цього пече і реве,
І гасне без тебе в холодній імлі.

Але боюся в цьому світі тільки одне…
В одну мить забути тебе.
Забути твоє мальовниче лице,
Не згадати як я кохала тебе.
Боюся стерти з серця твій погляд,
Розчинити в минулому твої обійми
Та поховати в памʼяті як ти був поряд…

Я не зможу це пережити.

  Кохання    Я віддам все…

Я віддам все…

Я віддам все, щоб повернутись в ті часи,
Де я була справді живою.
Я віддам все, лиш за погляд один,
Заради якого заплатила душою.

Я віддам все, що маю в житті,
Тільки б знову почути «кохана»,
І загубитись в простій теплоті,
Де я поруч з тобою — жадана.

Я спущу з молотка все життя,
Тільки б знову загубитись в тобі,
Розчинитись ніби у тихій імлі,
І увесь світ не потрібен більше мені.

Я покладу на вівтар своє життя,
Тільки б знову опинитись у раю,
Бо без тебе я ніби в холодній пітьмі,
Де повільно щодня помираю.

  Кохання    І все ж таки я тебе кохаю

І все ж таки я тебе кохаю

Кохана-це спокій у кожному дні,
Кохана- це сила і підтримка мені,
Кохана -це радість в кожній хвилині,
Кохана — це ласка в простому мовчанні.

Кохаю тебе дружина моя
Кохаю тебе більше за все
Кохаю тебе, бо ти сонце моє
Кохаю тебе, без тебе хто я є?

Я буду твоїм крилом,
Я буду твоїм щитом,
Я буду твоїм човном,
Я буду твоїм теплом.

Тебе кохати хочу завжди
Тебе балувати, приємно мені
Тебе спокієм і турботою одарю
Тебе одну на цілому світі люблю.

  Кохання    Милувалась зорями

Милувалась зорями

Милувалась зорями, умивалась росами,
Травами духмяними заплітала коси я,
Бігла на побачення, ледь землі торкаючись,
Полюбила милого долі усміхаючись.

Лиш торкнуся любого — тіло обпікає,
Хай уста палають, хай душа згорає.
Народилась пісня нової любові,
Підхопив ту пісню вітер у діброві,
Та поніс степами, та поніс ланами,
Хай весь світ дізнається, як бути коханою.

Зорі з неба сяють, місяць посміхається,
Він до тої пристрасті щоніч прихиляється.
Губи заціловані, тіло розпашіле,
Віддала я милому своє біле тіло.

Так квітка зривається, так любов кохається.
Першоцвіт дівочий назавжди лишається —
Спогадам солодким у ясні теплі ночі.
Що б в житті не сталося, що б доля не пророчила,
Те, що було в юності, серце не зурочить.

До кохання першого бігла стежкою білою,
Бо кохання перше росою напоїла я,
Божою росою, чистою водою.
Травами духмяними тіло оповила,
Трави ті духмяні дали мені крила.

У вирій відлітала, з зорями співала
Про своє кохання їм розповідала.
14.08.2025

  Кохання    Я кохаю тебе

Я кохаю тебе

Я кохаю тебе коли сплю
Я кохаю тебе коли йду
Я кохаю тебе коли молюся
Я кохаю тебе коли з дітьми гуляю
Навіть коли злюсь,
Коли сваримося,
Коли разом каву варимо
І коли дітей спати вкладаємо
Я кохаю тебе коли дивлюся на тебе
І коли далеко від тебе
І все навколо про тебе нагадує
І я знову пилко кохаю
Я знову хочу обійняти тебе
Приласкати тебе,
Ніжно прошептати
Кохаю тебе!!!
І буду кохати тебе
До поки моє серце б'ється
І розум пам'ятає
І душа моя палає –
Тому що я тебе кохаю.

  Кохання    Крило любові

Крило любові

Каштанова свіча
Яскраво так горіла,
Торкнутися плече
Твого я так хотіла,
У вальсі закружлять,
Поринути у казку,
Кохать, кохать, кохать
І дарувати ласку.

Та з радості співать
Щоби душа хотіла,
Від щастя раз у раз
Моє серденько мліло.
З тобою ми удвох,
Сп"янілі від любові,
Сховатись під крило
Її були готові.

2018 р.

  Кохання    Ти моя тиша і весна

Ти моя тиша і весна

Весна торкнулась ніжно рук,
І світ наповнився любов'ю,
Уста шепочуть серця звук,
І кличуть бути лиш з тобою.

Твій погляд — наче теплий день,
Що душу тихо зігріває,
І серед тисячі пісень
Твою лиш серце відчуває.

Коли весна цвіте в саду,
Я бачу в квітах твої очі,
І крізь усмішку молоду
Любов говорить між рядочків.

Ти — моя тиша і весна,
Мій світ, мій подих і надія,
І навіть ніч стає ясна,
Коли про тебе серце мріє.

  Кохання    Не наберай

Не наберай

02:17 — екран світиться синім,
Ти знов у “онлайн”, але ніби без імені.
Пишеш “привіт” — і стираєш до крапки,
Ми чемпіони у власній поразці.
Кава холодна, як наші “побачим”,
Ми вже не раз розходились і наче
Кожного разу востаннє, серйозно —
Тільки чомусь знову пізно і грозно.

Між нами коротке замикання,
Слова — це зайве зізнання.
Ти знаєш мій код, я знаю твій пароль…
Але не знаємо роль.
Не набирай, не набирай мене після двох,
Бо ми з тобою як вогонь і порох.
Не набирай, не шукай моє “алло”,
Ти ж знаєш — знову затягне в коло.
Не набирай…
Якщо не хочеш знову болю.
Не набирай…
Я все одно відповім поволі.

Ти кажеш: “Все просто” — а просто не буде,
Ми наче актори в чужому етюді.
Граєм дорослих, але по-дитячому
Ділимо ніч на “пробачу — не пробачу”.
Моє таксі під твоїм під’їздом,
Мовчу голосніше, ніж крики і свисти.
Серце на вібрі — режим “без звуку”,
Та ти моя найгірша звичка й наука.
Між нами коротке замикання,
Слова — це зайве зізнання.
Один пропущений — і я вже твій,
Хоча клялась: “Не мій”.

Не набирай, не набирай мене після двох,
Бо ми з тобою як вогонь і порох.
Не набирай, не шукай моє “алло”,
Ти ж знаєш — знову затягне в коло.
Не набирай…
Я сильна тільки до першого “хто ти?”.
Не набирай…
Бо я прийду навіть пішки крізь сльоти.
Блок — розблок,
Крок — ще крок,
Ми не вміємо “стоп”.
Це не любов —
Це електрошок,
І нам мало знов.

Не набирай…
Або набери.

  Кохання    Я не дивна

Я не дивна

Я сьогодні така смішна,
Говорю сама до вікна,
Посміхаюсь маршруткам і людям —
Бо ти написав: “Я сумую”.
І хай подруги крутять пальцем,
Кажуть: “Знову ти в своїй казці”,
А мені так добре, чесно,
Наче світ став трохи тісний.
Я не дивна, ні-ні-ні,
Просто ти в моїй голові.
І хай всі думають, що я…
Трошечки “ой-ой-ой”…
а я добезтями закохана,
Трохи сонячна, трохи зморена.
Я не дивна — це все твоя вина,
Бо від тебе в мене весна.
Я не дивна — я просто твоя,
І мені так личить ця маячня.
Хай сміються — ну і дарма,
Я щаслива, бо я твоя!
Я танцюю на кухні сама,
Поки кава збігає з ранку.
Телефон мій — як талісман,
Бо там твоє “добраніч, панянко”.
Я не п’яна від вина —
Я п’яна від твого “привіт”.
Ти смієшся — і я пливу,
Наче човен без берегів.

І нехай цей світ серйозний
Каже: “Треба обережно”,
А я хочу навпаки —
Щоб без гальм і без “якби”.

Мамо, не сварись —
Я не зіпсувалась!
Просто в серці хтось
Тихо оселився.

Я не дивна!
Я жива!
Я закохана —
І мені це так пасує…

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]